WOJEWÓDZKI VII konkurs Fotograficzny „ Matematyczny Śląsk”

Koniec roku szkolnego to czas bardzo pracowity dla całej społeczności szkolnej. Mimo natłoku zajęć i obowiązków uczennice kl. 8c przystąpiły do wojewódzkiego VII konkursu fotograficznego„ Fotograficzny Śląsk”. Jednym z głównych celów tego konkursu było kształcenie tożsamości regionalnej poprzez twórczość fotograficzną, a także rozwijanie wrażliwości artystycznej i inwencji twórczej.

Z wielką radością przyjęłam wiadomość o uzyskaniu przez Emilię Nowak wyróżnienia a piękne podziękowania otrzymały: Natalia Kulczuk, Paulina Kubasa, Milena Zębik.  Jestem przekonana, że wiedzę i umiejętności  jakie, niestety już absolwentki naszej szkoły zdobyły w czasie zajęć dotyczących „ naszej małej ojczyzny”, wykorzystają na dalszym etapie swojej  edukacji.

Halina Duda