„Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

19.11.2019, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w etapie gminnym Ogólnopolskiego Turnieju piłki nożnej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Rozgrywki, których organizatorem jest Polski Związek Piłki Nożnej, odbywały się na obiekcie sportowym w Nowym Bytomiu. Do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny naszej szkoły: chłopcy w kategoriach U-8, U-10 i U-12 oraz dziewczyny w kategorii U-12. Po spotkaniach, w których nie brakowało pięknych goli i składnych akcji, dwie nasze drużyny (chłopcy U-10 i dziewczyny U-12) awansowały do powiatowego etapu rozgrywek. W nagrodę za włożony trud i wysiłek, każdy piłkarz otrzymał pamiątkowy medal i dyplom.

Słowa podziękowania kierujemy do rodziców – opiekunów, którzy poświęcili swój czas i wspierali nas swoją obecnością podczas wyjazdu.