Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole

24 stycznia w naszej szkole odbyło się spotkanie, na które przybyli szczególni goście. Świętowaliśmy bowiem Dzień Babci i Dziadka. Zaproszeni dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje pociechy w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. Wierszyki, piosenki, tańce oraz przedstawienie pt. „Rzepka” wzbudzały wiele radości i uśmiechu. Goście z dumą patrzyli na wnuczęta i gromkimi brawami podziękowali im za występ. Niejednej babci i dziadkowi łezka zakręciła się w oku. Dzieci, poprzez występy wyraziły swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie a po części artystycznej wręczyły własnoręcznie zrobione laurki swoim babciom i dziadkom. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci, jak i dziadków!