"Podwieczorek z mamą" - świętujemy Dzień Matki

Dziś w  SP 2 było miło i wzruszająco.  Zaprosiliśmy nasze mamy, aby już kilka dni wcześniej podziękować  im, za to że są.

Zorganizowaliśmy „Podwieczorek z mamą”. Aby umilić ten czas, uczniowie ze szkolnego teatrzyku „Muza” przygotowali przedstawienie pt. ”To co w życiu najważniejsze…”; w odpowiednim momencie dzieci wręczyły swoim mamom przygotowane na zajęciach kupony – niespodzianki i kolorowe  długopisy z napisem ”KOCHANA  MAMA”. Po uroczystości  w sali gimnastycznej, zaprosiliśmy wszystkich do naszej szkolnej  galerii, gdzie na przybyłych czekał już poczęstunek . Spędzając  czas na ciastku i kawie, jednocześnie można było podziwiać prace w postaci pięknych obrazów Pana Andrzeja Sodowskiego.