Na tropie lokalnej tajemnicy

W pierwszych tygodniach kwietnia nasza szkoła pod przewodnictwem Pani wicedyrektor -mgr H. Dudy realizowała ostatni etap wojewódzkiego projektu edukacyjnego- Edukacja regionalna w szkole " Na tropie lokalnej tajemnicy". Klasa 3 wraz z starszymi koleżankami z klas 5 i 7 poszła na nasz bykowiński gródek by poznać jego historię oraz otaczającą go faunę i florę.
Uczennice kl 7 wraz z rodzicami wykonali makietę Gródka.
Kółko teatralne pod okiem p. D. Krzymyk i przy podkładzie muzycznym p. J. Ciękuszewskiej stworzyły rekonstrukcję Turnieju rycerskiego.
Powstało także wydanie specjalne gazety, nad którym pracowały polonistki, a czuwała p. B. Drażyk.
Dzięki mamie ucznia klasy 7B gazeta została wydrukowana. Mamy nadzieję,ze nasze zaangażowanie zostanie docenione.