Mini piłka nożna szkół podstawowych "Igrzyska Dzieci" w Rudzie Śląskiej

Nasza szkoła w tym roku jest głównym organizatorem mistrzostw w mini piłce nożnej szkół podstawowych "Igrzyska Dzieci" w Rudzie Śląskiej. W związku z tym, dnia 13.04.2018r na boisku szkolnym SP 2 odbyły się rozgrywki dzielnicowe o awans do finałów miejskich.

W rywalizacji wzięły udział szkoły podstawowe nr 1, nr 2, nr 14, nr 15 i nr 25.

W pierwszym spotkaniu nasi zawodnicy pewnie wygrali z szkołą podstawową nr 15 (5:0), jednak trzynasty piątek nie był dla nas szczęśliwy, ponieważ dwa kolejne pojedynki przegraliśmy po słabej grze z  SP 1 i SP 14.

Tym samym zajęliśmy w grupie trzecie miejsce i w odbywających się w naszej szkole wtorkowych (17.04) finałach miejskich nie będziemy brać udziału. Awans do tych rozgrywek wywalczyła szkoła podstawowa numer 1.

Skład naszej reprezentacji:

Klasa VI b - Sowa Tomek, Matwij Marcel, Osadnik Bartek, Rojek Alan, Frank Grzegorz, Piwoń Łukasz, Braszczok Kamil, Knitel Beniamin.