Zawody w siatkówce chłopców

W szkole podstawowej nr 24 pierwszego dnia wiosny odbyły się rozgrywki grupy dzielnicowej, której to zwycięzca awansował do finałów miejskich w siatkówce chłopców do klas VI.

Naszą szkołę reprezentowali:

I: Frank Grzegorz, Osadnik Bartek, Sowa Tomasz, Matwij Marcel

II: Szymański Dawid, Szczęśniak Dawid, Piwoń Łukasz, Rojek Alan R. Budziński Kacper

Pierwszy mecz w którym zmierzyliśmy się z gospodarzami zawodów, zakończył się naszą wygraną w setach 2:1 po emocjonującej końcówce. Drugie spotkanie które decydowało o awansie do finałów miejskich rozegraliśmy z szkołą podstawową nr 1. Pierwszy set został przez nas pewnie i szybko wygrany, w kolejnej partii niestety ulegliśmy rywalom. W decydującym secie przegraliśmy 15:13 i mimo tego że nasza gra wyglądała chwilami bardzo dobrze nie udało nam się awansować. Rywalizację w grupie ukończyliśmy na drugiej pozycji.