Uroczystość rozdania nagród w Miejskim Konkursie na Najpiękniejszą Pisankę Wielkanocną

Po raz kolejny rozdano nagrody i wyróżnienia w Miejskim Konkursie na Najpiękniejszą Pisankę Wielkanocną pod patronatem rudzkiego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Konkurs ten od wielu lat cieszy się coraz to większą popularnością a cały dochód z sprzedaży pisanek zasili konto TPD z przeznaczeniem na tegoroczne kolonie letnie. Bardzo trudno było wybrać tą najładniejszą pisankę gdyż wszystkie były piękne i oryginalne. Impreza rozpoczęła się przedstawieniem "Witaj wiosno!" w wykonaniu uczniów klasy 2a, 3d i "Wiosenki" z klasy 1b. Następnie dziewczęta z klasy 4- Alicja i Milena zaśpiewały wiosenne piosenki. Prezes rudzkiego koła TPD- p. Bronisław Wilk oraz organizatorki konkursy- p. Maria Jaskólska oraz p. Maria Koj wręczyli nagrody a wszyscy zebrani mogli zakupić konkursowe pisanki. Dziękujemy rudzkim placówkom przedszkolnym oraz szkolnym za liczny udział w konkursie j i już dzisiaj zapraszamy na kolejną edycję.