Dzień otwarty dla sześciolatków i ich rodziców

W piątek, 9.03.18r., zaprosiliśmy do naszej szkoły dzieci sześcioletnie wraz z rodzicami na zorganizowany dla nich dzień otwarty. Goście obejrzeli przedstawienie zorganizowane przez uczniów klas 2a i 3d. Wzięli udział w lekcjach języka polskiego, matematyki, plastyki i wychowania fizycznego. Zobaczyli niektóre klasy naszej szkoły, a na sali gimnastycznej spotkali się z łucznikami z UKS Grot, którzy trenują u nas i dali pokaz swoich wielkich umiejętności. Do dyspozycji rodziców były nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej, pedagog, psycholog, bibliotekarz, logopeda, kierownik świetlicy i dyrektor szkoły, dając rodzicom możliwość porozmawiania na temat organizacji pracy szkoły i przebiegającej właśnie rekrutacji. Widząc ile osób dotrwało do końca prawie dwugodzinnej imprezy, mamy nadzieję, że tak jak pracownikom szkoły, tak i naszym Gościom spotkanie bardzo się podobało. Do zobaczenia we wrześniu, już jako nasi uczniowie!