Awans do finałów miejskich w koszykówce

W roku szkolnym 2016/2017 reprezentacja Naszej Szkoły do klas VI zajęła III miejsce w koszykówce w Rudzie Śląskiej, dlatego własnie w tym roku zostaliśmy organizatorem jeden z grup eliminacyjnych. Zawody które przeprowadziliśmy odbyły się 16.01.2018 na hali sportowej MOSiR w Nowym Bytomiu, wzięły w nich udział następujące placówki SP 2, SP 40, SP 41. Grając system "każdy z każdym" nasza drużyna wygrała obydwa pojedynki:

SP 2 - SP 41 (7-4)
SP 2 - SP 40 (22-2)

Po dobrej grze i udokumentowanej przewadze na parkiecie nasz zespół awansował już drugi rok z rzędu do finałów miejskich w koszykówce które odbędą się 17.01.2018 roku. TRZYMAMY KCIUKI!!

Zawody przebiegły w bardzo dobrej atmosferze i z zachowaniem wszystkich możliwych zasad fair play.

Skład Szkoły Podstawowej nr 2 (Igrzyska Dzieci - do klas VI):

6A:
- Szymański Dawid