Konkurs Piosenki Pozytywnej i Pozytywnego Słowa

18 października 2017 w Młodzieżowym Domu Kultury w Rudzie Śląskiej odbył się Konkurs Piosenki Pozytywnej i Pozytywnego Słowa. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali aż pięć piosenek w różnych kategoriach - soliści, duety i występy rodzinne. Nasi wokaliści to: Milena Zębik z 4c, Alicja Górniok z 4c, Hanna Nawara z 6a, Natalia Siodłak z 7a i Patryk Mętel z 2a gimnazjum przygotowani przez mgr Dominikę Siemińską  - Bieniek. Wielkim sukcesem okazało się zdobycie dwóch nagród i dwóch wyróżnień. Wyróżnienia otrzymały Natalia Siodłak (występ solowy) i Hania Nawara (za występ rodzinny z siostrą Weroniką). Nagrody natomiast otrzymały duety - Patryk Mętel, który śpiewał z Weroniką Nawarą i siostry Alicja i Laura Górniok. Dużym wyróżnieniem był również występ nagrodzonych duetów podczas koncertu laureatów w dniu 22 listopada. Gratulacje!!