Zawody półfinałowe piłki ręcznej dziewcząt (igrzyska dzieci) do klasy VI

Dnia 15.11.2017 roku, zostały rozegrane zawody półfinałowe piłki ręcznej dziewcząt (igrzyska dzieci) do klasy VI. Nasze uczennice rywalizowały w turnieju razem z rówieśniczkami z SP 7, SP 24, SP 14. Niestety mimo bardzo dobrej pierwszej połowy w późniejszych minutach turnieju nasza gra była coraz słabsza, co spowodowało dwie porażki. Zarówno dziewczyny z Szkoły Podstawowej nr 7 jak i 24 okazały się lepsze w pojedynkach z naszymi zawodniczkami. Na wyróżnienie zasługuje postawa naszej bramkarki Pauliny z klasy VI b, która dzielnie stawiła czoła wszystkim uderzeniom i wiele z nich obroniła.

Skład Szkoły Podstawowej nr 2:
 Paulina Szudeja, Julia Kwiatkowska, Oliwia Neugebauer, Karolina Pigło, Wiktoria Plucińska, Nikola Skorupa, Natalia Dzik (klasa VI b)
Maja Janik, Paulina Kulesza (klasa V a)Natalia Babska (klasa V b)