Szkolny konkurs recytatorski z serii "Cztery pory roku - Lato"

W środę, 14.06.2017r., odbył się już ostatni konkurs recytatorski z serii "Cztery pory roku - Lato".
Reprezentanci z klas I-III pięknie recytowali letnie wiersze. Jury, po długiej debacie, przyznało cztery nagrody:
I miejsce - Alicja Górniok IIIa II miejsce - Milena Sałek IIIb III miejsce - Maja Falkiewicz IIb i Natalia Żurakowska Ia Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. W oczekiwaniu na werdykt, uczniowie z klasy 2d zaprezentowali wspaniałe przedstawienie pt. "Rzepka"

Przy okazji rozdano nagrody w konkursach: plastycznym "Cztery pory roku-Lato": I miejsce Oliwia Kaczmarek IIa, II miejsce Oliwia Górowska IIId, III miejsce Franciszek Wojciech IIId "Ekologiczny pokaz mody": I miejsce Emilia Żurakowska IIb i Oliwia Kaczmarek IIa II miejsce Natalia Żurakowska Ia i Miłosz Kandora IIc III miejsce Filip Dyczka Ia i Lidia Kowalska IIc Wyróżnienia: Karolina Nocoń IIc i Laura Borysiewicz IIc