Jak nie czytam, jak czytam

Jak w ubiegłym roku, nasza szkoła dołączyła do akcji "Jak nie czytam, jak czytam"

Znalezione obrazy dla zapytania jak nie czytam jak czytam

1 czerwca 2017 roku o godz. 10.00 tysiące uczniów z całej Polski (i nie tylko) czytało książki. Próbowali pobić ustanowiony rok temu rekord 432 608 osób czytających w tym samym momencie. Tak naprawdę rekord był pretekstem, a chodziło o to, by sobie poczytać. Dla rozrywki, z uśmiechem, we wspólnym gronie.Organizatorem akcji jest redakcja miesięcznika "Biblioteka w szkole" – od 26 lat jednego z najpopularniejszych czasopism dla nauczycieli.  Celem akcji jest promocja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży.

Tradycyjnie uczniowie i nauczyciele zaopatrzeni w ulubione książki, wspólnie na świeżym powietrzu, oddawali się przyjemnej i pożytecznej czynności czytania.

W akcji wzięła również udział:

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Wyplera

Miasto: Ruda Śląska

Data przeprowadzenia akcji: 02.06.2017

Godziny przeprowadzenia akcji: 10.00 - 10.15

Miejsce przeprowadzenia akcji: przed szkołą, boisko (dzieci przebywające na ZIELONEJ SZKOLE sala)

Przebieg akcji:
238 uczniów na terenie szkoły (Ruda Śląska, województwo śląskie)
66 uczniów przebywających na ZIELONEJ SZKOLE (Mrzeżyno, województwo zachodniopomorskie)

Pogoda dopisała.Uśmiech