Ogólnopolski Międzyszkolny Turniej Wiedzy Ekologicznej Be.Eco!

UWAGA UCZNIOWIE!!!
Zapraszam do udziału w Ogólnopolskim Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy Ekologicznej Be.Eco!

Turniej ma formę quizu i odbywa się całkowicie online we wtorek 23 kwietnia 2024 r.

Aby wziąć udział, uczeń powinien w godzinach 08.00 - 21.00 rozwiązać quiz w szkole lub w domu na smartfonie lub komputerze z dostępem do Internetu.

Pytania w quizie dostosowane są do wieku i poziomu wiedzy uczniów. Quizy są dostępne w czterech kategoriach wiekowych: dla klas 1-3, 4-6, 7-8 szkół podstawowych. Udział w turnieju to świetny sposób na sprawdzenie wiedzy oraz podniesienie świadomości ekologiczno-klimatycznej wśród uczniów.

Zgłoszenia należy dokonać w terminie do 12 kwietnia 2024 r. poprzez dziennik elektroniczny do p. Anny Seiler.

Zachęcam do udziału!
Anna Seiler