Wyniki szkolnych konkursów w klasach I-III

W środę, 26.04.17r., odbył się trzeci już konkurs recytatorski klas I-III "Cztery pory roku- wiosenne wierszowanie". Z recytacją pięknych wierszy wiosennych wystąpiło 18 uczniów, a jury nagrodziło aż 5 uczestników: I m. Mateusz Serek 3a, II m. Szymon Wojtaszczyk 1a i Agata Kierska 2a, III m. Krzysztof Ostrowski 2c i Oliwia Górowska 3d. Wręczone zostały również nagrody z innych konkursów szkolnych. W szkolnym konkursie o symbolach Irlandii nagrodzono: I m. Sandra Dobias 3b, II m. Patrycja Rosa 3b, III m. Szymon Sokołowski 3b. Za reprezentowanie szkoły w konkursie miejskim poezji i piosenki obcojęzycznej dyplom otrzymała Maja Falkiewicz 2b Nagrodzonych w szkolnym konkursie "Mistrz Ortografii" oraz szkolnym konkursie plastycznym "Wiosenna łąka" przeczytać można na załączonych plikach. Wszystkim serdecznie gratulujemy.