Podziękowania za udział w Kiermaszu Wielkanocnym

Składamy serdeczne podziękowania Rodzicom, Opiekunom, Uczniom, Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu, Pracownikom Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Wyplera orazwszystkim, którzy wzięli udział w ,,  Kiermaszu wielkanocnym”.

Dziękujemy Rodzicom za pyszne ciasta, dziękujemy za trud włożony w przygotowanie kiermaszu, dziękujemy za rozprowadzanie znaczków Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, dziękujemy za zakup pisanek, palm, ozdób świątecznych, książek.

Dzięki Państwa szczodrości zebraliśmy 1 667,00 zł.

Pieniądze zostały wpłacone na konto Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Oddział Miejski w Rudzie Śląskiej i zostaną przeznaczone na dofinansowanie letniego wypoczynku uczniów naszej szkoły.

Korzystając z okazji, życzymy Państwu pogodnych, pełnych miłości i rodzinnego ciepła Świąt Wielkanocnych oraz wielu sukcesów i spełnienia marzeń

Prezes TPD Bronisław  Wilk

Maria Jaskólska