Szkolny Dzień Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

26. 10.2023r. obchodziliśmy Szkolny Dzień Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Był on zwieńczeniem wszystkich przedsięwzięć, które podjęliśmy przede wszystkim dla poprawy bezpieczeństwa wśród dzieci, a także by podsumować dotychczasowe działania w ramach projektu Odblaskowa Szkoła.

Występ najmłodszych z klasy 3c, przygotowanych przez Panią Sabinę Ogierman, okraszony był piosenkami tematycznie związanymi z projektem. Zaproszeni na występ dziadkowie i babcie żywiołowo reagowali na występ swoich wnuków. Im także przydało się przypomnienie zasad bezpieczeństwa pieszych.
Obchody Szkolnego Dnia Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego uświetnił nasz chór, pod batutą Pani Dominiki Siemińskiej – Bieniek, wykonując piosenkę, której zwrotki napisali nasi uczniowie z różnych klas, wykazując się tym samym imponującą pomysłowością.

Monika Kijowska