Wizyta uczniów naszej szkoły w teatrze w Chorzowie

1 kwietnia w sobotę z okazji MIĘDZYNARODOWEGO DNIA TEATRU (27 marca) grupa uczniów naszej szkoły wybrała się do Teatru Rozrywki w Chorzowie.
Przekroczyliśmy progi zakulisowego świata Rozrywki, przyglądaliśmy się poszczególnym etapom przygotowań do premiery musicalu "Bulwar zachodzącego słońca", zobaczyliśmy jak powstają kostiumy i dekoracje, Zabrze liczy na próbę i przeszliśmy teatralnymi korytarzami w magiczny świat sceny.
Na MAŁEJ SCENIE byliśmy świadkami "burzy" i dzięki reżyserowi światła i dźwięku przenieśliśmy się w "tajemnicze" a zarazem "niebezpieczne" miejsce.
Mieliśmy okazję porozmawiać z aktorką TEATRU LALEK.
Zwieńczeniem naszej wizyty była możliwość przymierzania różnych kostiumów, peruk, ....
Wiele zobaczyliśmy a jeszcze więcej się dowiedzieliśmy. W ten świat wprowadzili nas aktorzy i pracownicy teatru.