Konkurs fotograficzny

REGULAMIN WEWNĄTRZSZKOLNEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „W OBIEKTYWIE - Z MIŁOŚCI DO ZWIERZĄT”

Konkurs dedykowany jest uczniom klas I - VI.

CELE KONKURSU:

• Przedstawienie zwierząt jako przyjaciół człowieka;
  • Pokazanie naszych relacji ze zwierzętami;
  • Przypomnienie o konieczności dobrego traktowania i opiekowania się zwierzętami;
  • Uwrażliwienie na ich los;
  • Poszerzenie wiadomości na temat życia zwierząt;
  • Rozwijanie zainteresowań sztuką fotografii wśród uczniów;
  • Rozwijanie kreatywności i twórczej wyobraźni uczniów.

WARUNKI UCZESTNICTWA:

1. Zgłoszone fotografie w konkursie muszą być wykonane osobiście przez uczestnika konkursu.
  2. Na konkurs można zgłaszać fotografie przedstawiające zwierzęta
  3. Zdjęcia można przynosićd op.Teresy Soboty lub p. Karoliny Sorankowskiej-Wilk
  4. Dodostarczonej fotografii uczestnik obowiązkowo podaje następujące informacje: imię, nazwisko, klasa,tytuł fotografii (każdy uczeń wymyśla własny tytuł dla swojej fotografii).
  5. Format zdjęcia: dowolny.
  6. Każdy uczestnik może dostarczyć tylko jedną fotografię.
  7. Fotografię należy dostarczyć do 16.10.23 r.
  8. Fotografie zgłoszone do konkursu nie będą zwracane i pozostają w zbiorach organizatora.
  9. Zgłoszenie fotografii do Konkursu jest jednoznaczne z uznaniem warunków niniejszego Regulaminu oraz wyrażeniem zgody.