Zimowe zabawy klasy 6B na śniegu

Ale była zabawa, ale się działo - radości co niemiara....Mrugnięcie

Tegoroczna zima płata nam figle, raz jest ciepło, a raz mroźno. Dzisiaj za oknem zimowa aura i śnieg, który dzieci przecież uwielbiają. Świetna okazja, aby zażyć ruchu na świeżym powietrzu, przy okazji super się bawiąc. Dlatego korzystając z  jej uroku postanowiliśmy pobawić się na śniegu na naszym boisku szkolnym.  Uczniowie  klasy 6B oddali się zimowemu szaleństwu, lepiąc " klasowego Bałwana", rzucając śnieżkami do siebie, a także "atakując" kulami śniegowymi swoją panią (oczywiście zachowując zasady bezpieczeństwa). Nikomu nie przeszkadzał lekki mrozik i trochę padajacego śniegu (wiemy, że zabawy na świeżym powietrzu to świetna rozrywka). Z czerwonymi lickami i uśmiechem wróciliśmy do szkoły.  Było mroźnie, ale wesoło i radośnie, co widać na zdjęciach.