Konkurs „Kapelusz Pani Jesieni” dla klas młodszych rozstrzygniety

Do naszej szkoły zgłosiła się Pani Jesień z prośbą o pomoc w wykonaniu dla niej kolekcji jesiennych kapeluszy. Pani Ania z 2d oraz Pani Ania z 3d postanowiły zorganizować konkurs dla dzieci. Ogólnym celem konkursu było rozwijanie zdolności twórczych dzieci z wykorzystaniem piękna otaczającej przyrody oraz wspólne spędzanie czasu dzieci z  rodzicami.

Napłynęło bardzo dużo prac, które oceniło trzyosobowe jury.  24 października 2016r. konkurs „Kapelusz Pani Jesieni” został rozstrzygnięty.

Komisja w składzie Pani Dyrektor Barbara Siemińska, Pani Wicedyrektor Halina Duda, Pani Wioletta Trzebska stwierdziła, że poziom prac do konkursu był wysoki. Ogłoszenie wyników nastąpiło 26 października 2016r. podczas Konkursu Recytatorskiego.

Zwycięzcy konkursu:

I miejsce -  Zuzanna Lis

Kinga Krzykowska oraz  Patryk Bonecki

Emilia Żurakowska oraz Dominik Śledziński

Wyróżnienie:

Patrycja Rosa oraz Magdalena Łukasiak

Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie zostały nagrodzone dyplomami i słodką niespodzianką. Serdecznie gratulujemy wszystkim projektantom i zapraszamy do udziału w następnych konkursach. Gorące podziękowania za zaangażowanie składamy Rodzicom uczestników.

Organizatorki Uśmiech