Uczniowie 7B w Teatrze Nowym, w Zabrzu na wieczornym spektaklu „Dziady. Część II”.

W czwartek 4 listopada br. wybraliśmy się do Teatru Nowego w Zabrzu na wieczorny spektakl „Dziady. Część II”.

To było niesamowite przeżycie. Podczas przedstawienia mieliśmy wrażenie, jakbyśmy sami byli uczestnikami tego tajemniczego obrzędu. Lecące z góry suche liście, duchy unoszące się w powietrzu, upiór w szafie…, to tylko część efektów specjalnych , które można było podziwiać.

Po spektaklu, odbyliśmy krótki spacer rozświetlonymi ulicami Zabrza. Do domów wróciliśmy około 20.30. To był niezapomniany wieczór.

Uczniowie klasy 7b