Uczniowie klas sportowych na obozie letnim w Nowej Rudzie

Podczas zgrupowania na obozie sportowym w Nowej Rudzie w dniach 20 - 27.08.2016  zawodniczki oraz zawodnicy SRS Orlik Ruda Śląska, a zarazem uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 spędzili czas na zajęciach sportowych na tamtejszych obiektach.

Wszystkie dzieci dzielnie spisywały się na treningach które odbywały się trzy lub cztery razy dziennie. Do dyspozycji naszych podopiecznych były dwie sale gimnastyczne na których trenowały siatkarki. Chłopcy z kolei szlifowali swoje umiejętności na boisku ze sztuczną trawą. Wieczorami lub w ciągu dnia korzystaliśmy z basenu i bieżni lekkoatletycznej. Dzieci rozgrywały również sparingi i mecze kontrolne z rówieśnikami.  W ramach wypoczynku pomiędzy zajęciami sportowymi zwiedziliśmy kopalnie węgla kamiennego w Nowej Rudzie.