Półkolonie letnie 2016

Dziękujemy wszystkim uczestnikom półkolonii letnich !!!!!!!!!!!

W tegorocznych półkoloniach letnich wzięło  udział 60 uczniów. Obok uczniów naszej szkoły z proponowanej formy wypoczynku skorzystali również uczniowie z Szkoły Podstawowej nr 21, nr 20, nr 23, nr 24, nr 6, nr 8,  nr 3.  Do realizacji programu włączyli się również przedstawiciele Straży Miejskiej, Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej, Komendy Miejskiej Policji.

Atmosfera panująca wśród dzieci sprzyjała osiągnięciu zamierzonych przez organizatorów celów, a mianowicie aktywne i bezpieczne spędzanie wolnego czasu.

Zajęcia odbywały się  w godzinach 8:00 – 16:00. Byliśmy na kręgielni w C.H. Plaza  oraz  uczestniczyliśmy w sensie filmowym  „Szajbus i delfiny” w Cinema City w C.H Plaza. Wzięliśmy udział  w zajęciach prowadzonych przez  pracowników SANEPID-u - Dział Oświaty Zdrowotnej .  Odbyło się spotkanie z pszczelarzem. Bawiliśmy się w   Sali  Zabaw „Urwis” w Nowym Bytomiu, w Sali Zabaw w Zabrzu oraz w Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Mikołowie.

Kąpaliśmy się  na basenie krytym w Paniówkach. Niezapomnianych wrażeń dostarczył nam wyjazd do kompleksu zamkowego w Chudowie.

Gościliśmy również  w Planetarium na seansie edukacyjnym „Kometa nad szwajcarską Doliną”..