Projekt międzynarodowy e-Twinning realizowany w II semestrze roku szkolnego 2020/2021: " Pandemika":magazyn online o życiu w Europie podczas Covid-19.

„PandemicA” to projekt magazynu internetowego, którego celem jest zapewnienie czytelnikom wglądu, w jaki sposób COVID-19 wpłynął na uczniów oraz nauczycieli we wszystkich dziedzinach życia społecznego. Działając wspólnie, projekt magazynu „Pandemica” przyciągnie pedagogów, uczniów, rodziców, służby publiczne i specjalistów, którzy społecznie, edukacyjnie i kulturowo wpłynęli na pandemie, pozwalając im wyrazić siebie w projekcie. Projekt ten ma również na celu pomóc uczniom z krajów europejskich we wspólnej pracy, poprzez stworzenie solidnej pracy w wielu językach, która zostanie przekazana następnemu pokoleniu.

Uczniowie biorący udział w projekcie: Milena Zębik kl.7c, Małgorzata Wąsowska kl.7d, Ksawery Lisok kl.7d, Karolina Nocoń 6c, Zuzanna Wołoszyn kl.6c, Jakub Styś kl.6c, Adam Nita kl.6c, Adam Pasek kl.6c, Kamil Komorek kl.6c. Opiekun: Aneta Gierczak

Zobacz filmik >>>> klik