Igrzyska Lekkoatletyczne Szkoł Podstawowych

W rozegranych na stadionie Lekkoatletycznym przy szkole SPS 15 Igrzyskach reprezentacja naszej szkoły wystartowała w 34 osobowym składzie. Uczniowie startowali w poszczególnych kategoriach wiekowych w klasach 4 - 6. Wszyscy Nasi zawodnicy dali z siebie wszystko walcząc o każdą sekundę i centymetr w zależności od konkurencji w jakiej startowali.

W Igrzyskach Lekkoatletycznych Szkoł Podstawowych w roku szkolnym 2015/2016 przywozimy 9 medali i kilka innych mijesc w czołówce.
Na podium udało się stanąć:
Wiktoria Zając (klasa VI b) - skok w dal - II miejsce, (poza konkurencją w biegu na 60 m była najlepsza) Zuzanna Przybyła (klasa VI b)- bieg na 60m - III miejsce Maria Tkaczyk (klasa Vb)- bieg na 60m - III miejsce Martyna Rut (klasa Vb)- bieg na 300m- III miejsce Patrycja Kęska (klasa Va)- bieg na 300m- II miejsce Dominik Szołtysik (klasa VIb)- bieg na 600m- III miejsce Jakub Janus (klasa Vb)- bieg na 300m- I miejsce Arkadiusz Szowa (klasa Vb)- bieg na 300m- II miejsce Szymański Dawid (klasa IVa)- skok w dal- I miejsce Gratulujemy całej NASZEJ REPREZENTACJI Klasyfikację generalną całej szkoły podamy w późniejszym terminie.