Konkurs o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym

W dniu 27.04.2016r. w SP nr 3 w Rudzie Śląskiej odbył się Turniej „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”. Naszą szkołę reprezentowała drużyna z kl. VI a w składzie:

Krzymińska Karolina, Nawara Weronika, Grewenda Tomasz i Krzymiński Szymon.

W rywalizacji teoretycznej brali udział uczniowie szkół podstawowych z Rudy Śląskiej . Uczniowie musieli wykazać się ogromną wiedzą i znajomością przepisów ruchu drogowego. Ostatecznie w ogólnej klasyfikacji drużyna z naszej szkoły zdobyła I miejsce spośród szkół z naszego miasta i zakwalifikowała się do II etapu wojewódzkiego. Również nasi uczniowie indywidualnie osiągnęli duży sukces. W klasyfikacji indywidualnej zajęli następujące miejsca:

I miejsce (ex aequo)zdobyli: Grewenda Tomasz i Krzymiński Szymon, II miejsce zdobyła Nawara Weronika.

Teraz przed drużyną trudne wyzwanie, bowiem uczniowie będąreprezentować naszą szkołę oraz miasto na szczeblu wojewódzkim.

Zwycięzcom gratulujemy osiągnięcia wysokiego wyniku i życzymy powodzenia w następnym etapie.