Święta Majowe

Jesteśmy pokoleniem, które ma nie tylko obowiązek pamiętać, ale i kultywować ustawicznie tradycje i historię naszej RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

Z okazji Świąt Narodowych uczennice i uczniowie klasy 2d pod kierunkiem swojej wychowawczyni,  pani Anny Seiler przygotowali uroczystą akademię.

Było to prawdziwe patriotyczne przeżycie. Krótko, ale treściwie przedstawiono bardzo ważne wydarzenia dla nas Polaków i naszej Ojczyzny, która przeszła ciężką i bardzo krętą drogę do wolności.  Uczestnicy akademii  nie tylko słuchali słowa mówionego, ale i śpiewanego. Atmosfera była podniosła i bardzo radosna. Uroku uroczystości nadały flagi przyniesione przez występujących uczniów, które dumnie powiewały w takt płynących  pieśni patriotycznych.