Zawody piłki ręcznej chłopców - kolejny sukces

Miło nam poinformować, że reprezentacja chłopców naszej szkoły zajęła I miejsce w Rudzie Śląskiej w piłce ręcznej.

W rozegranym 09.12.2015 roku finale na hali MOSiR w Halembie nasi zawodnicy zmierzyli się z swoimi rówieśnikami z SP 21 i SP 24, obydwa pojedynki udało się wygrać ( 5:1 i 4:0) tym sposobem chłopcy w składzie: Mazur Maciej, Różycki Mateusz, Umywalnik Jakub, Kulesa Kamil, Szołtysik Dominik, Mendera Wiktor, Roszczyk Szymon, Sobolewski Kamil, Lipieta Bartek, Zdunkiewicz Patryk, Szkodnik Kamil, Liwowski Filip, Bembenek Patryk i Sowa Arek zdobyli Mistrzostwo Rudy Śląskiej w piłce ręcznej. Następnym naszym rywalem będzie najlepsza szkoła z Zabrze.  GRATULUJEMY dużego sukcesu sportowego.