Sukces naszych uczniów na XXIV edycji Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej "Gloria Dei"

Nasi wspaniali uczniowie odnieśli sukces na XXIV edycji Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej Gloria Dei.

W kategorii muzycznej zespoły,  Ola Nowak i Mateusz Langowski zdobyli II miejsce. Piosenki ,,Dziękuję” oraz ,,Dawid” podbiły serca słuchaczy.

Aleksandra Górniok jako solistka piosenkami ,,Ojciec wszystkich nas” oraz ,,Nasz Bóg” również zdobyła II miejsce. Gromkie brawa świadczyły o tym, że Alicja przepięknie zaśpiewała.

Natalia Kulczuk, uczennica klady 6c, którą przygotowywali rodzice Anna i Krzysztof Kulczuk, wspaniale sie zaprezentowala i wyśpiewała III miejsce!

Okazuje się, że uczniowie klasy 6c - Alicja Górniok, Natalia Kulczuk, Aleksandra Nowak oraz Mateusz Langowski z 6a podbili swoim śpiewem Nasze Miasto.

Gratulacje! ????????????????????