Konkurs recytatorski dla klas 1-3 i przedszkoli - ostatnia odsłona w tym roku szkolnym.

W czwartek, 30.05.19r. odbył się w naszej szkole czwarty, ostatni w tym roku szkolnym, konkurs recytatorski dla klas 1-3 i przedszkoli. Tegoroczny cykl, dla uczczenia 100 rocznicy odzyskania niepodległości, nosił nazwę „Polska piękna i niepodległa”. Tym razem wiersze sławiły nasze morze, jeziora i rzeki. Naszymi gośćmi z przedszkola byli i tym razem wychowankowie MP47. Dyrekcji i wychowawcom bardzo dziękujemy za współpracę i wspaniałe przygotowanie dzieci do wszystkich części konkursu.

Komisja konkursowa zdecydowała się tym razem nagrodzić:

I nagrodą ex aequo Aleksandrę Heluszkę z kl.2b i Alicję Szymeczko z MP47

II nagrodą Jakuba Kolonko z MP47

III nagrodą Paulinę Piecyk z kl. Ia

Gratulujemy wszystkim uczestnikom odwagi i umiejętności pięknej recytacji, dzięki której wszystkie dzieci oglądające konkurs poznały ciekawe zakątki naszego kraju, a przecież wakacje już blisko!

Zdjęcia z konkursu zobaczyć można w zakładce Galeria.