II miejsce w Biegu sztafetowym z okazji obchodów 60-lecia Rudy Śląskiej

Minionej niedzieli (14.04.19) odbył się Bieg sztafetowy uczniów szkół podstawowych na dystansie 60 km z okazji obchodów 60-lecia Rudy Śląskiej. Bieg miał miejsce na terenach rekreacyjnych zagospodarowanej hałdy przy ul. 1 Maja na Wirku.
    Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Kamil Braszczok, Jakub Kireromin, Kacper Kmiotek, Łukasz Lisiecki, Dawid Pawełek, Dawid Ptasiński, Szymon Szczygieł, Kacper Taran i Dawid Więcek zajęła drugie miejsce, pokonując dystans 60 km w nieco ponad 4,5 godziny.
    Ogromne gratulacje dla naszych sportowców za charakter i serce do walki. Słowa podziękowania należą się również rodzicom, którzy poświęcili swój czas i przyczynili się do znakomitego występu biegaczy z SP 2.