Sukcesy naszych uczniów na Konkursie wiedzy o Św. Janie Pawle II

26 marca br. w Szkole Podstawowej nr 2 odbył się etap szkolny Konkursu wiedzy o Świętym Polskim Papieżu. W konkursie wzięli udział uczniowie z klas IV-VIII. Przez 45 minut rozwiązywali test wiedzy na temat biografii Świętego.

W kategorii klas IV – VI 1 miejsce zajął Kacper Budziński (kl. VI b), a w kategorii klas VII-VIII 1 miejsce zajęła Daria Wojtysiak (kl. VII a). Ci uczniowie reprezentowali naszą Szkołę podczas kolejnego etapu tego konkursu.

2 kwietnia, w dniu czternastej rocznicy śmierci Świętego Jana Pawła II, w Szkole Podstawowej nr 20 odbył się międzyszkolny etap Konkursu Wiedzy o Świętym Papieżu.

Wśród najlepszych znawców biografii Jana Pawła II znaleźli się również uczniowie SP2, gdyż zajęli oboje 3 miejsca.

Kacper Budziński w kategorii klas IV – VI, a Daria Wojtysiak w kategorii młodzieżowej.

Kacpra przygotowała Barbara Totoń-Kryjak, a Darię - Elżbieta Kranz.

GRATULUJEMY!!!