Biegi przełajowe-wrzesień 2014

Biegi przełajowe

Dnia 30.09.2014 na terenach szkoły podstawowej nr 15 odbyły się zawody międzyszkolne z biegów przełajowych. Udział w nich wzięło 16 różnych placówek z całej Rudy Śląskiej. Reprezentacje poszczególnych szkół podstawowych startowały w dwóch kategoriach: chłopcy i dziewczyny, a każda z nich składała się z 6 zawodników. Naszą szkołę reprezentowali:
dziewczyny: Janta Alicja, Okuniewska Wiktoria, Gunia Dominika, Tkaczyk Marysia, Rut Martyna, Knitel Dominika, Dąbrowska Jagoda
chłopcy: Janik Bartek, Korus Michał, Kulesa Kamil, Kurka Dawid, Bocian Filip, Gąsior Przemysław, Lis Miłosz

Uczniowie szkoły podstawowej nr 2 spisali się bardzo dzielnie zajmując VI miejsce w kategorii dziewcząt i II miejsce premiowane do startu w zawodach rejonowych w kategorii chłopców.