Podsumowanie naszych osiągnięć w I semestrze

W końcu nadszedł czas, aby podsumować I semestr roku szkolnego 2018/2019.

W piątek 25 stycznia zebraliśmy się, aby przedstawić wyniki osiągnięć naszych uczniów.

Na początku przypomnieliśmy sobie najważniejsze wydarzenia minionego semestru. Należały do nich m.in.: Dzień Edukacji Narodowej, uroczyste obchody Dnia Niepodległości, Mikołajki, Jasełka, Dzień Sukcesu Zawodowego. Ponadto przeprowadzono liczne konkursy matematyczne, plastyczne, muzyczne, biblijne. W związku z obchodami rocznicy odzyskania Niepodległości organizowano akcję "100 pocztówek na 100 rocznicę", "100 zadań matematycznych", "Dyktando niepodległościowe". Uczniowie naszej szkoły byli nagradzani w konkursach wojewódzkich i międzyszkolnych.

Społeczność szkolna angażowała się w następujące akcje charytatywne:

- pomoc dla Kacperka

- Szlachetna Paczka

- Góra Grosza

- 27 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

a także akcje:

- Dzień Pluszowego misia

- wróżby andrzejkowe

- Mikołaj

W klasach I-III wśród zebranych wyłoniliśmy mistrzów matematyki, ortografii, wolontariatu, rysunku oraz najbardziej oczekiwanych… liderów dobrego zachowania, którzy świecą dobrym przykładem i motywują innych do nabywania dobrych manier.

W klasach IV – VIII i oddziałach gimnazjalnych podczas apelu poznaliśmy uczniów, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce. Wielu uczniów może poszczycić się wzorową frekwencją.

Apel był także okazją do uroczystego wręczenia dyplomów i nagród za udział w licznych konkursach przeprowadzonych w minionym półroczu.

Uczniom wyróżnionym oraz wszystkim biorącym udział w konkursach gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w  II semestrze. Uśmiech

Osiągnięcia naszych uczniów można śledzić na bieżąco >>>>>>>>w zakładce "nasze sukcesy"

Zachęcamy do współpracy z Samorządem Uczniowskim.