Jasełka w naszej szkole

Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest odgrywanie inscenizacji o Bożym Narodzeniu zwanych Jasełkami.

Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi, milsi i zapominają o wszelkich sporach i waśniach. Dzisiaj uczniowie oraz wszyscy pracownicy naszej szkoły  mogli obejrzeć przedstawienie „Maleńka Miłość Zbawi Świat”. Swoją obecnością zaszczycili nas:

Pani Aleksandra Piecko - Naczelnik Wydziału Oświaty

Pani Barbara Siemińska - była Dyrektor SP 2

Pani Ilona Danielczok - była Wicedyrektor SP 2

Pani Urszula Wyciślik - była Wicedyrektor G6

oraz przedstawiciele Szkolnej Rady Rodziców: p. Anna Różycka, p. Ewa Rut, p. Monika Sokołowska, p. Beata Mryka.

Jasełka w wykonaniu dzieci wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a uczniowie swym pięknym występem podbili serca publiczności. Niejednej osobie zakręciła się łza w oku... Piękny śpiew pastorałek i piosenek świątecznych uświadomił wszystkim i  przypomniał o tym, że Święta Bożego Narodzenia są już bardzo blisko. Po zakończonym spektaklu Dyrektor Szkoły Pani Iwona Czusz oraz Pani Naczelnik Wydziału Oświaty Aleksandra Piecko podziękowały uczniom za występ oraz złożyły wszystkim życzenia świąteczne. Atmosfera była iście świąteczna...