Sukces dziewczyn z kl.7B w gimnastyce sportowej

Dnia 30 maja 2018 odbyły się jedne z ostatnich w roku szkolnym 2017/2018 zawody sportowe. Była to gimnastyka sportowa, rywalizacja miała miejsce na hali MOSiR ul. Bytomska (Orzegów). Zawody te były przeznaczone dla młodzieży szkolnej - klasy VII SP oraz II i III gimnazjum. Szkołę Podstawową nr 2 reprezentowały dziewczęta z klasy VII b - najmłodsza drużyna w rywalizacji:

- Maja Piernikorz
- Martyna Rut
- Karolina Małek
- Wanesa Dudek
- Patrycja Kęska

Dziewczęta po miesięcznych przygotowaniach, bardzo dobrze poradziły sobie z obowiązkowym układem gimnastycznym (stanie na rękach, przerzut bokiem, przewroty w przód i w tył, mostek, skłon T w przód oraz podskok gimnastyczny) i zdobywając noty sędziowskie (9,2-9,3-8,8-9,3-8,7 na 10,0 możliwych) zdobyły 3 miejsce w mieście w gimnastyce, co jest sporym osiągnięciem sportowym naszej szkoły.
GRATULUJEMY