Sztafetowe biegi przełajowe

W bardzo trudnych warunkach pogodowych, przyszło się zmierzyć naszym uczniom reprezentującym Szkołę Podstawową nr 2 w zawodach sportowych Sztafetowe Biegi Przełajowe. Padający deszcz i podmuchujący silnie wiatr, zamienił trasę w błotnistą ścieżkę po której trzeba było rywalizować z uczniami innych szkół.

SP2 reprezentowały w dwóch kategoriach wiekowych aż cztery sześcioosobowe drużyny.

Kategoria dzieci (do klasy szóstej)
Dziewczyny: Janik Maja, Kulesza Paulina, Chleboś Julia, Neugebauer Oliwia, Dzik Natalia, Mrącz Maja

Chłopcy: Zbytniewski Mateusz, Zimoch Jakub, Matwij Marcel, Osadnik Bartek, Rojek Alan, Sowa Tomasz, Frank Grzegorz

Kategoria młodzież (do klasy trzeciej gimnazjalnej)
Dziewczyny: Kwiatkowski Kinga, Rut Martyna, Tkaczyk Maria, Gunia Dominika, Okuniewska Wiktoria, Lenga Karolina

Chłopcy: Hajduk Mateusz, Sójka Dominik, Szczygioł Karol, Urbaniak Allan, Mameła Mikołaj, Pospiszyl Natan

Wszyscy uczestnicy oddali dużo sił na trasie pokonując dystans 800 metrów - dziewczyny i 1000 metrów - chłopcy. Najlepiej w rywalizacji zaprezentowała się sztafeta chłopców młodszych zajmując piąte miejsce w mieście.