Ślubowanie klas pierwszych

Dnia 28 września w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych. Z tej okazji zaproszeni goście:

Pani Naczelnik Wydziału Oświaty Aleksandra Piecko, Dyrekcja Szkoły, Grono Pedagogiczne, Rodzice oraz najbliżsi, mogli obejrzeć niezwykły program artystyczny przygotowany przez pierwszoklasistów oraz ich starszych kolegów z klas drugich i trzecich. Dzieci stanęły na wysokości zadania i oficjalnie zostały przyjęte w poczet uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Wyplera w Rudze Śląskiej. Ogromną atrakcją okazał się występ uczniów klas starszych, którzy pod kierunkiem pani Danuty Krzymyk i pani Jadwigi Ciękuszewskiej zaprezentowali swoim młodszych kolegom i widowni niezwykłą podróż w świat muzyki z różnych zakątków świata.