Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

I stało się...po zsałużonym wypoczynku zabrzmiał pierwszy

"Idą pierwszaki, dawne maluchy
Jeden w drugiego to same zuchy.
Buzie umyte i ręce czyste,
Każdy na plecach dźwiga tornister
Z bijącym sercem stoją przed szkołą
Jak im tu będzie?- chyba wesoło!"

Czas wakacji bardzo szybko minął i nasi uczniowie znowu zjawili się w szkole, aby rozpocząć nowy rok szkolny. Pierwszy dzwonek zabrzmiał o godzinie 9.00. Nowa Pani dyrektor - mgr Iwona Czusz  serdecznie powitała wszystkich przybyłych uczniów, rodziców, nauczycieli.  O godzinie 12 szczególne gorąco powitano pierwszoklasistów, którzy rozpoczynają swą przygodę z nauką w murach naszej szkoły. Po części oficjalnej wszyscy udali się do przydzielonych sal na spotkanie z wychowawcami.
 Było gwarno, wesoło, wszyscy w dobrych humorach. I oby tak dalej..., w końcu wakacje już za dziesięć miesięcy. Mrugnięcie

Wszystkim uczniom życzymy, aby każda chwila spędzona w szkole była wypełniona radością, a zdobyta wiedza rozwijała ich osobowości.