Podsumowanie osiągnięć sportowych w rywalizacji międzyszkolnej

W roku szkolnym 2016/2017 Szkoła Podstawowa nr 2 osiągnęła bardzo dobre wyniki w współzawodnictwie międzyszkolnym. Mimo iż nie udało się Nam niestety wygrać żadnych zawodów, a najwyższe trzy lokaty to 3-ie miejsca chłopców w koszykówce, piłce nożnej i czwórboju lekkoatletyczny. To zarówno chłopcy jak i dziewczęta zajęli wyjątkowo dobre lokaty w podsumowaniu całorocznej rywalizacji. Wynik ten świadczy o tym, że Nasi uczniowie (głównie klas sportowych 5b i 6b) są na wysokim poziomie motorycznym i potrafią bardzo dobrze rywalizować w wszystkich grach i konkurencjach. Wynik od kilka lat ulega ciągłej poprawie w Naszej szkole i w tym roku również osiągnął wyższy poziom niż w poprzednich.

Chłopcy miejsce 4 na 23 szkoły

Dziewczyny miejsce 6 na 23 szkoły

Zabrakło niewiele, aby zarówno chłopcy jak i dziewczynki zajęli jedno miejsce wyższe lecz to nie zmienia faktu jak duże gratulacje im się należą.
Dziękujemy WSZYSTKIM uczniom którzy brali udział w zawodach
Wysokie miejsca przełożą się na środki jakimi będziemy dysponować z MOSiR-u na zakup sprzętu w kolejnym roku szkolnym.