Ogólnopolski Konkurs "Matmomania z Polskim w Tle" - ogromne osiągnięcie

Ponownie nasi uczniowie górą Uśmiech

Uczniowie: Natalia Siodłak (6A), Martyna Rut (6B), Hanna Nawara(5A), Klaudia Stroisz(6A), Dominik Sójka(6A) pod kierunkiem mgr Katarzyny Paszek  wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie „MATMOMANIA z POLSKIM w TLEpod honorowym patronatem Dyrektora Teatru Małego w Tychach pana Andrzeja Marii Marczewskiego ”, organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 17 w Tychach, a patronatem medialnym Dziennik Zachodni.

Uczniowie musieli wykazać się nie tylko umiejętnością wykonania prezentacji multimedialnej, ale ogromną wiedzą matematyczną, polonistyczną i artystyczną. W tym roku konkurs poszerzył zasięg i objął całą Polskę. Do konkursu zgłoszono ok 50 prac uczniów.

12 kwietnia w Tychach, w Laboratorium Sztuki – Pasażu Kultury Andromeda odbyła się finałowa gala Konkursu „Matmomania z Polskim w Tle”.

Wyniki naszej szkoły znakomite.  Organizatorzy byli pełni uznania dla naszej młodzieży, pracy i wiedzy jaką się wykazali.

Martyna Rut - I miejsce w Polsce (ex aequo)

Hanna Nawara – II miejsce w Polsce (ex aequo)

Powyższe miejsca mówią same za siebie.  WYJĄTKOWY SUKCES – WYJĄTKOWEJ MŁODZIEŻY

Finaliści otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Po części oficjalnej zostali zaproszeni do udzielenia wywiadu.  Słowom uznania, gratulacji i podziwu dla naszej szkoły nie było końca.

Prace wszystkich naszych reprezentantów były bardzo dobre.

„ Jestem ogromnie dumna z naszych uczniów opiekun mgr Katarzyna Paszek

GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!