Apel klas młodszych podsumowujacy rok szkolny 2014/2015

W czwartek 25 czerwca Mały Samorząd Szkolny wraz z nauczycielami i panią Dyrektor podsumował zakończony rok szkolny. Zostali wyłonieni Liderzy dobrego zachowania: I A- Laura Tomanek, I B- Mateusz Langowski, I C- Marcin Frank, I D- Jakub Zieliński, II A- Oliwia Pasek, II B- Kacper Budziński, III A- Kamil Lniany, III B- Oliwia Sitek.
Zwycięzcami konkursu ,,Szatnia na medal" została bezkonkurencyjna klasa I A.
Biblioteka szkolna nagrodziła również uczniów, którzy w roku szkolnych 2014/2015 wypożyczyli najwięcej książek, a są nimi: Teresa Pająk II B i Seweryn Bartusz III A.
W zbiórce baterii zwyciężyła klasa III B i Hanna Nawara.
Za konkurs na wielkanocną palmę nagrodzono uczennicę klasy I C.
Nie zapomnieliśmy także o uczestnikach Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Kangur, w którym wzięli udział: Paweł Sitek, Paulina Kulesza, Paulina Pasternak, Bartosz Sznura, Daria Wojtysiak,Dominika Urbańczyk, Jan Bruczyński, Tomasz Sowa, Grzegorz Frank, Dawid Szymański, Hanna Nawara, Dawid Szczęśniak. Wyróżnienie otrzymali uczniowie klasy III A: Kinga Bryk i Bartłomiej Grzywocz.
Podczas apelu zostały rozstrzygnięte konkursy klasowe, takie jak czytelniczy czy recytatorski.
Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i mamy nadzieję, że w przyszłym roku uczniowie ci będą wzorem dla innych uczniów w dążeniu do osiągania wysokich wyników w nauce i konkursach klasowych, szkolnych i pozaszkolnych