Dzień Sukcesu Zawodowego

15.01.2019r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Sukcesu Zawodowego. Naszym celem było  wsparcie uczniów w trudnym procesie podejmowania samodzielnych i odpowiedzialnych wyborów edukacyjnych i zawodowych, które winny być oparte na znajomości i rozumieniu siebie, systemu edukacji oraz rynku pracy.

W wydarzeniu uczestniczyli uczniowie wszystkich klas szkoły podstawowej. Uczniowie klas siódmych i ósmych wysłuchali prelekcji oraz wzięli aktywny udział w warsztatach.

Podczas warsztatów uczniowie mieli okazję odpowiedzieć sobie na pytania:

• czy mam świadomość własnych uzdolnień?
  • czy jestem świadomy własnych kompetencji?
  • czy potrafię określić własną hierarchię wartości i potrzeb?
  • jaka ścieżka zawodowa będzie dla mnie odpowiednia?

W wydarzeniach towarzyszących - tematycznych konkursach plastycznych - uczestniczyli uczniowie wszystkich klas szkoły podstawowej.

Niezmiernie miło jest nam przedstawić laureatów poszczególnych konkursów:

-  konkurs: "Kim będę, gdy dorosnę?" – dedykowany uczniom klas: 1-3. Forma: praca plastyczna.

1 miejsce - Natalia Dąbrowska  1C

2 miejsce - Laura Kucharska 1B

3 miejsce - Aleksandra Heluszka 2B

-  konkurs: "Moje zainteresowania" – dedykowany uczniom klas: 4-6. Forma: praca plastyczna.

1 miejsce - Paulina Kulesza 6A

2 miejsce - Zuzanna Zaborska 6B

3 miejsce - Klaudia Brzozowicz 6A

-  konkurs: "Znaczenie pracy w życiu człowieka" – dedykowany uczniom klas siódmych. Forma: plakat.

1 miejsce - Paulina Szudeja 7B

2 miejsce - Wiktoria Jarzembowska 7B

3 miejsce - Nicola Skorupa 7B

-  konkurs: "Uczę się przez całe życie"– dedykowany uczniom klas ósmych. Forma: plakat.

praca wyróżniona: Dominik Sójka 8A

Laureatom zostaną wręczone dyplomy oraz nagrody.

Serdecznie gratulujemy! :)

Organizatorki Dnia Sukcesu Zawodowego:

Agnieszka Kwiecińska i Justyna Wyrwas